Avaleht > Teenused > Ürituse korraldamine > Üritus SUURGILDI HOONES
Ürituse korraldamine SUURGILDI HOONES

Tallinna vanalinnas asuvas Eesti Ajaloomuuseumi väärikas keskaegses SUURGILDI HOONES (Pikk 17)  on võimalik korraldada pidulikke vastuvõtte, konverentse, seminare ja kontserte. Üle kuuesaja aasta vanune gildihoone on läbi aastasadade olnud linna üks tuntuim kultuurisündmuste ja pidude korraldamise paik.

Sündmust saab tänagi teha meeldejäävamaks, tellides külalistele ringkäigu muuseumis giidi juhtimisel. Võimalik on osaleda ka haridusprogrammides või pidada muuseumis lapse sünnipäeva. Küsige julgesti infot, vajadusel saame erinevaid haridusprogramme kohandada ka täiskasvanutele.

Alates 1. märtsist 2015 lisandub ruumide hindadele käibemaks.

 

Info ja broneerimine:

Aime Tahvonen (Suurgildi hoone administraator), aime.tahvonen(at)ajaloomuuseum.ee, telefon 6968 693

 

EKSPERIMENTAARIUM

Eesti Ajaloomuuseumi hariduskeskus Eksperimentaarium sobib eelkõige seminaride läbiviimiseks (kuni 40 kohta, ekraan ja projektor).

HIND: 100 eurot / 1 tund

Lisandub käibemaks

 

SUUR GILDISAAL

Gildihoone peasaal sobib eelkõige kontsertide, esitluste ja ilma toitlustuseta või kandikult ehk n.ö käelt pakutavate suupistetega pidulike ürituste ning konverentside korraldamiseks. Suur saal mahutab kontserdiks kuni 140 kohta, vastuvõtuks (püstijala üritus) kuni 250 kohta.

HIND: 190 eurot / 1 tund

Lisandub käibemaks

 

AJALOOLINE VEINIKELDRISAAL

Alumisel korrusel asuv näitusesaal, kus keskajal asus veinikelder, sobib toitlustusega pidulikeks vastuvõttudeks ja õhtusöökideks väljaspool muuseumi lahtiolekuaega. Olenevalt üritusest 50-70 kohta (ekraan, projektor).

HIND: 190 eurot / 1 tund

Lisandub käibemaks

NB! Soovijatel on võimalik ürituse juurde tellida ka Suurgildi majaveini degusteerimine. Veini kohta leiate info SIIT!

 

SISEHOOV

Soovi korral on võimalik ürituse korraldamiseks kasutada Suurgildi hoone sisehoovi (avaneb Laia tn poole). Hoovi pääseb ka otse suurest gildisaalist (avatud vaid eriürituste korral).

HIND: 100 eurot / 1 tund

Lisandub käibemaks

sisehoovi vaade

Palume kõik üksikasjad eelnevalt täpsustada, kuna tegemist on muuseumi ruumidega.