Filmikohver
Kõik, mida soovin jõuludelt 2. Talvekristall
Filmimuuseum
Kõik, mida soovin jõuludelt 2. Talvekristall
Tellimisel
Detsember on eriline kuu Filmimuuseumis. Tulge klassiga ja nautige meie filmivalikut 210-kohalises kinosaalis täiesti omaette! Lisaks linastusele saab piiluda kinoeelsete masinate maailma ning meisterdada endale üks vahva jõuluteemaline fenakistiskoop.

FILM: "Kõik, mida soovin jõuludelt 2. Talvekristall" (Taani")


Režissöör:  Christian Dyekjær

12-aastane Lucia elab Gröönimaal koos oma ema ja isaga, kes on ühtlasi ka jõuluvana. Lucia käib rahvusvahelises Jõulukoolis ning ta on esimene tüdruk jõuluvanade tunnis. Kui ühel päeval kaob kingitustemasina töötamiseks vajalik talvekristall, süüdistatakse selles Lucia parimat sõpra Oskarit. Tüdruk on aga veendunud, et poiss pole süüdi, mistõttu põgenevad nad koos, et leida tõeline varas.

Film on dubleeritud eesti keelde.

Filmikohvri eriprogramm sobib 1.-6. klassidele ja kestab umbes 2 tundi (kinolinastus + meisterdus).

Soovi korral võib kasutada Filmimuuseumi kohvikuala väikse jõulu-vahepala tegemiseks.

Programmi hind: 4 eur/õpilane. Grupi miinimumsuurus 20 õpilast.

Lähem info ja programmidesse broneerimine: tellimus@ajaloomuuseum.ee

Eesti Ajaloomuuseum järgib kõiki Terviseameti poolt kehtestatud nõudeid. Muuseumikülastuse puhul soovitame kanda maski (va alla 12- aastased lapsed). Asutusse ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).