Õpetajale
Eesti Ajaloomuuseum hariduse infotrükis 2019/2020
Kõige paremini aitavad minevikulugu, niisamuti teatri- ja filmimaailma tundma õppida põnevad esemed ja lood, harivad mängud ja eri teemasid avavad näitused. Ja kõige toredam on seda teha osaledes meie haridusprogrammides, mida koostavad ja juhatavad rõõmsad ja kogenud muuseumipedagoogid.

Eesti Ajaloomuuseum pakub haridusprogramme Tallinna vanalinnas asuvas Suurgildi hoones, Maarjamäe lossis, Filmimuuseumis, Teatri- ja Muusikamuuseumis ning Särevi teatritoas.

Kõige pisematel soovitame tulla Maarjamäe lossis asuvasse Laste Vabariiki, kus mängides saab teada üsna palju Eesti ja ka ajaloo kohta üldisemalt ja ka niisama lustida ja liutorust alla lasta.

Maarjamäe lossi tallihoones pakume muusikatemaatikaga tegelevaid haridusprogramme Eesti levimuusika ajaloo näitusel „Vabaduse kõla!“

Vaata kõiki 2019/2020 õppehooajal pakutavaid haridusprogramme SIIT.