Sündmused
Adeele Jaago kontsert
Särevi Teatrituba
Adeele Jaago kontsert "Armastus" - Jääb ära

JÄÄB ÄRA! Adeele haigestumise tõttu. Pileti ostjatele tagastatakse raha.

Neljapäeval, 22. veebruaril kell 19.00 toimub Särevi teatritoas Ugala teatri näitleja ja muusiku Adeele Jaago kontsert. Kontserdil kõlavad kitarrihelide saatel eesti luuletajate tekstid.

Veebruarikuus, mil kevad pole enam kaugel ja mõtted on täidetud armastusega, kutsume teid väga erilisele kontserdile. Esineb näitleja ja laulja Adeele Jaago, kes on kirjutanud eestikeelset muusikat juba varasest teismeeast. Tema looming on täis heakõlalisi meloodiad ning tugev fookus on tekstide sisul ja läbitunnetatud edastamisel. Inspiratsiooni oma lugude loomiseks on ta saanud loodusest, inimsuhetest ja sisemistest saltodest. Lisaks muusikale esitab Adeele kitarrihelide saatel erinevate luuletajate tekste. Kõlavad Artur Alliksaare, Kristiina Ehini ja Doris Kareva luuleread. Lisaks Adeelele on laval kitarrist Marvin Mitt.

Kontsert toimub õdusas Särevi Teatritoas, mis kunagi oli Viljandist pärit teatriinimeste Anna ja Andres Särevi koduks ning mis nüüd on saanud osaks Eesti teatri ajaloost. Muuseumisse mahub piiratud hulk publikut.