Sündmused
Anna käsitööklubi: Kõrvarõngaste valmistamise õpituba Kristel Hanseniga
Särevi Teatrituba
Anna käsitööklubi: Kõrvarõngaste valmistamise õpituba Kristel Hanseniga

Eesti Noorsooteatri  kostümeerija Kristel Hansel on mitmekülgne inimene. Enda kohta on ta öelnud: Mind paelub maailm ja teater. Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis geoökoloogia eriala, seejärel Tiiu Luhti Grimmikooli ning hiljuti omandasin magistrikraadi kultuurikorralduses Tartu Ülikoolis. Töötan NUKU teatris kostümeerijana. Vabal ajal loen, kirjutan ja joonistan. Reisin palju. Oma reisidelt toon peaaegu alati kaasa vähemalt paari kõrvarõngaid.

Kuna viimasel ajal on ta katsetanud enim kahaneva plastiku ja pärltikandiga, siis valis ta ka õpitoa jaoks pärltikandi, mis on efektne ja üllatavalt lihtne. Kristel õpetab meile mõned nipid ja töötoa lõpuks saab iga osaleja paari kõrvarõngaid, mida näiteks järgmisel teatrikülastusel kanda. Õpitoa kestus 12.00 - 14.00.

Anna Käsitööklubi on õpitubade sari, kus täiskasvanud teatri- ja käsitööhuvilisel on võimalik omandada mõni eluks vajalik, aga seejuures teatraalne oskus. Ühel sügistalvisel hooajal toimub neli õpituba ja juhendajateks on mitmekülgsed teatriinimesed.

Särevi Teatrituba on omanäoline ja ainulaadne isikumuuseum, mis oli kunagi koduks kahele teatriinimesele Anna ja Andres Särevile. Muuseum on tegutsenud aastast 1982 ja olnud erinevate ürituste ja haridusprogrammide toimumispaigaks. Andres Särevi abikaasa Anna Särev oli näitlejanna, keda lisaks armastusele teatri vastu iseloomustas suur käsitööhuvi.

Sarja toetab Eesti Kultuurkapital

Kohti: 14

Hind: 10.- inimese kohta. Hinna sees on materjalid.

Särevi Teatritoas oleme ilma välisjalanõudeta.

Osta pilet SIIT!