Sündmused
Välja müüdud! Anna käsitööklubi: Makrameetehnikas taimehoidja õpituba Ene Paluga
Särevi Teatrituba
Välja müüdud! Anna käsitööklubi: Makrameetehnikas taimehoidja õpituba Ene Paluga

Pühapäeval, 22. novembril toimuvas töötoas õpime selgeks makramee põhisõlmed, mille abil teeme igaüks endale koju kaasa taimehoidja. Juhendaja Ene Palu töötab Tallinna Linnateatri kostüümiala juhatajana ning tema suur käsitööhuvi on teda viinud süvendatult tegelema makrameega. Ta on õppinud makrameetehnikat Tallinna Ülikooli koolitusel ja praktiseerinud pidevalt 3 aastat. Ühtlasi on ta on loonud brändi Moodne Makramee, mille alt valmistab tellimusel kardinaid, seinadekoratsioone, ehteid, taimehoidjaid ja muid esemeid.
Õpitoa kestus 12.00 - 14.30.

Anna Käsitööklubi on õpitubade sari, kus täiskasvanud teatri- ja käsitööhuvilisel on võimalik omandada mõni eluks vajalik, aga seejuures teatraalne oskus. Ühel sügistalvisel hooajal toimub neli õpituba ja juhendajateks on mitmekülgsed teatriinimesed.

Särevi Teatrituba on omanäoline ja ainulaadne isikumuuseum, mis oli kunagi koduks kahele teatriinimesele Anna ja Andres Särevile. Muuseum on tegutsenud aastast 1982 ja olnud erinevate ürituste ja haridusprogrammide toimumispaigaks. Andres Särevi abikaasa Anna Särev oli näitlejanna, keda lisaks armastusele teatri vastu iseloomustas suur käsitööhuvi.

Sarja toetab Eesti Kultuurkapital

Kohti: 8

Hind: 10.- inimese kohta. Hinna sees on materjalid.

Särevi Teatritoas oleme ilma välisjalanõudeta.

Piletid on välja müüdud.