Sündmused
Friday Fever + Maryn E. Coote! Tantsuõhtu legendaarsete diskoritega
Maarjamäe loss
Friday Fever + Maryn E. Coote! Tantsuõhtu legendaarsete diskoritega

Veerbuari alguses võtab Eesti Muusika Kuulsuste Koda ette ja korraldab raju diskoõhtu koos legendaarsete diskoritega. Soolist võrdõiguslikkust tasakaalustab Maryn E. Coote, kes esitleb oma uut vinüülplaati.  

Reedeõhtune tantsupidu toimub 8. veebruaril algusega kell 20.00 Maarjamäel ajaloolises Orlovi lossis. Piletid 10/15 eurot on saadaval Fienta.ee ning peopaigas.

Avapaugu annab Maryn E. Coote, kes esitleb oma uut, plaadifirma PPU poolt väljaantud vinüülplaati „Welcome to My World“. Jätkavad legendaarsed plaadikeerutajad Riho Baumann, Raivo Raidam, Einar Kapp, Arno Kukk, Sass Nixon ja teised. Alates keskööst tipneb tanzulka vinge videodiskoga!

Algselt lihtsalt muusika kuulamise õhtutest välja kujunenud diskod said teadaolevalt alguse 1972. aastal Tartus TRÜ klubis. 45 aasta jooksul on kujundatud Eesti rahva muusikamaitset, smugeldatud sisse keelatud lääne muusikat, mõjutatud ka Eesti bändide muusikalist arengut ning antud inimestele võimalus end vabaks lasta ja nõrkemiseni tantsida! Just selline saabki olema Friday Fever diskoõhtu Maarjamäel.

Piletid hinnaga 10 eurot on eelmüügis saadaval lehel fienta.ee

Kohapeal enne ürituse algust on piletihind 15 eurot.

Avatud puhvet „Carmen“!

Korraldajad: Eesti Muusika Kuulsuste Koda ja Eesti Ajaloomuuseum

Lisainfo:

Risto Lehiste

E-post: risto.lehiste@tmm.ee

Telefon: 5239424