Sündmused
Jalutuskäik Georg Otsa radadel
Suurgildi hoone
Jalutuskäik Georg Otsa radadel
8. septembril kell 16.00 toimub temaatiline  jalutuskäik Georg Otsa radadel. Ekskursioonide raames saab külastada nii Georg Otsa juubelinäitust "Georg Ots, armastan sind!" Suugildi hoones, suurmehega seotud paiku linnaruumis kui Estonia teatrimaja.

Alustame Suurgildi hoonest näituse „Georg Ots, armastan sind“ külastusega, kus on võimalik näha Georg Otsa originaalesemeid ja kuulda lugusid sellest, kuidas ta puudutas oma andega lugematul hulgal inimesi. Näituselt suundume edasi ühisele jalutuskäigule Estonia teatri suunas tutvudes Georg Otsaga seotud märgiliste paikadega Tallinna kesklinnas. 

Ekskursiooni lõpetame Rahvusooperis Estonia, et mõelda selle üle, millise jälje on ta Eesti muusikalukku jätnud. Lavataguses maailmas külastame esmalt Georg Otsa proovisaali, kus on eksponeeritud ka tema lavakostüümid. Edasi paneme end artisti rolli ehk liigume ja piilume lavale. Publikupoolel vaatame Georg Otsa nimelise preemia laureaatidele pühendatud stendinäitust. Ekskursiooni lõpetame ooperimaja fuajees. Hoidke ekskursiooni käigus kõrvad lahti, kuna Rahvusooperis on tulemas ka tõeliselt väärtusliku auhinnaga küsimus!

Ekskursioone viivad läbi näituse "Georg Ots, armastan sind!" kuraator Mari-Leen Tammela, Suurgildi hoone kuraator Cäroly Anton ja  Ülle Kogerman Estoniast.

Jalutuskäigu pikkus on orienteeruvalt 1,5 tundi.

Piletid hinnaga 10 eurot, on saadaval SIIN.
Koostööpartner: