Sündmused
Kinoseansid Filmimuuseumis 7. ja 8.okt
Filmimuuseum
Kinoseansid Filmimuuseumis 7. ja 8.okt

Filmimuuseumi avanädalal pakume peale näituseelamuste ka kogu perele mõeldud filmielamusi. Kinoseansid sisalduvad muuseumi piletite hinnas.

7. oktoobril kell 14.00  “Jaht metslastele” (2016)
7.oktoobril kell  16:00   "Ainult meie kolm“ (2015).

8. oktoobril kell 14.00  "Jaht metslastele” (2016).

2014. aasta hittfilmi “Mida me pimeduses teeme” (What We Do In The Shadows) režissööri Taika Waititi uus film “Jaht metslastele” (2016) pakub vähemalt sama palju emotsioone kui tema eelmine film. Orvust poiss, kes on asendusperede vahel vintsutatud ja mäslev saadetakse linnast kaugele metsiku looduse keskele, et ta õpiks kombeid ning temast kasvaks korralik noormees. Armas vanapaar, kes on nõus poisi enda juurde võtma, ei kujuta ettegi, mis nad endale sellega kaela on tõmmanud. “Jaht metslastele” on kindlasti selle aasta üks kõige oodatumaid filme, mis on juba tänaseks maailmas kõvasti laineid jõudnud lüüa. See on film, kus emotsioonidega kokku hoitud pole – saab kõvasti nutta ja naerda!

Jaht metslastele

"Ainult meie kolm"
on "Amelie"-laadses võtmes üles ehitatud film, mis annab publikule korraliku kõhutäie naeru ja südamlikkust ning pigistab välja isegi paar korralikku pisarat. On üllatav vaadata, kuidas noor režissöör suudab lugu edasi anda nii erinevaid tahke avades, pakkudes vaatajale samal ajal tõeliselt feel good emotsiooni.
"Ainult meie kolm" on ühe põlvkonna lugu sellest, kuidas põgeneti poliitiliste veendumuste pärast Iraanist Prantsusmaale, jättes maha kodumaa koos kogu selle ilu ja valuga ning kõige kallimad, kes ei saanud lahkuda. On hea, kui tõsistest asjadest suudetakse rääkida soojusest pakatava huumoriga ka siis, kui kurgus on pisaraklomp.
Ainult meie kolm