Kohtumiste sari
Särevi Teatrituba
Kohtumiste sari "Mälestuste mälestused" - näitlejanna Iivi Lepik

Reedel, 14. oktoobril 2022 kell 16.00 toimub Särevi teatritoas kohtumiste sarja "Mälestuste mälestused" raames kohtumine näitleja Iivi Lepikuga. Kohtumisega tähistame Iivi Lepiku 80. sünnipäeva.

Juubelitujust kantult vestleme Iivi Lepikuga nii rollidest kunagises Noorsooteatris kui lapsepõlvemängudest Pollis. Iivi on seisnud laval kõrvuti Jüri Järveti, Lisl Lindau, Ants Eskola, Silvia Laidlaga, mänginud nii Voldemar Panso, Mikk Mikiveri kui Mati Undi lavastustes. Keda peab ta aga oma parimateks partneriteks ja milliseid rolle kõige armsamateks? Mitmekülgse inimesena jagub jagub Iivil lisaks teatrile armastust luule, reisimise, lillede ja lapselaste vastu. Ka kõigist teistest rollidest tema elus teeme juttu. Vestlust juhib muuseumi teatrikuraator Annely Kaldoja.

Sünnipäevale kohaselt lõpetame kohtumise koogi ja kohviga.

Olete oodatud!

Sissepääs 6 eurot, pensionäridele 3 eurot. Piletid on saadaval SIIN!