Sündmused
Koomiksipäev Filmimuuseumis
Filmimuuseum
Koomiksipäev Filmimuuseumis

Laupäeval, 6. aprillil 2019 olete oodatud Filmimuuseumi koomiksipäevale

Päevakava:

12.00-13.00 Manga ehk jaapani koomiksite stiilis joonistamise venekeelne töötuba muuseumipedagoog Galina Zaitseva juhtimisel. Töötuba on 9–13-aastastele noortele. Tunni käigus saab õppida kõige levinumaid manga tunnusjooni ja proovida ka uue tegelaskuju loomist. Vajalik eelregistreerimine! (vorm lehekülje lõpus).

12.00-13.30 Naoki Miyahara animefilmi "Pop in Q" linastus (Jaapan, 2016). Film on jaapani keeles, inglisekeelsete subtiitritega.

Film räägib viiest põhikooli tüdrukust, kes satuvad lõpuaktuse eel ootamatult fantaasiamaailma ning kogu maailma ähvardava kriisi keskmesse. Selle lahendamiseks peavad tüdrukud tantsu abil ühendama oma jõud ning võitlema ootamatuste ja raskustega. Proovile pannakse ka nende omavahelised suhted.

14.00-15.00 Manga ehk jaapani koomiksite stiilis joonistamise eestikeelne töötuba muuseumipedagoog Galina Zaitseva juhtimisel. Töötuba on 9–13-aastastele noortele. Tunni käigus saab õppida kõige levinumaid manga tunnusjooni ja proovida ka uue tegelaskuju loomist. Eestikeelsesse õpituppa registreerimine on suletud.

13.30-15.00 Animefilmi "Pop in Q" linastus (Jaapan, 2016). Film on jaapani keeles, inglise keelsete subtiitritega

Filmilinastus on korraldatud koostöös Jaapani Suursaatkonnaga Eestis ja Jaapani Fondiga. 

Koomiksipäevale pääseb muuseumipiletiga. 

"Pop in Q" reklaamplakat Jaapanis

NB! Registreeruda saab veel vaid venekeelsesse gruppi! Eestikeelsesse kahjuks enam kohti ei ole.
Email again: