Kuraatorituur näitusel
Suurgildi hoone
Kuraatorituur näitusel "Georg Ots, armastan sind!"

12. detsembril kell 17.00 toimub Suurgildi hoones 2019. aasta viimane kuraatorituur näitusel “Georg Ots, armastan sind”.

Seekord räägib suurest lauljast ja näitlejast näituse üks kuraatoritest Marika Palu

Laulja ja näitleja Georg Ots (1920-1975) puudutas oma ande ja sarmiga miljoneid inimesi vähemalt kuuendikul planeedist Maa. Eestis hinnati teda kõrgelt, Venemaal ja Soomes lausa jumaldati. Omaaegsed poliitilised olud, eelkõige raudse eesriide haare, ja Otsa tagasihoidlik iseloom takistasid tal vallutamast ülejäänud maailma. Need, kes on tema talendist osa saanud – olgu siis raadio või televisiooni, ooperi- ja operetiteatri või filmilindi vahendusel – kinnitavad üksmeelselt, et Ots oli legend juba oma eluajal.
Näitusest pikemalt saab lugeda SIIT.

Osalemine muuseumipiletiga.

Palume kuraatorituurile eelnevalt registreeruda täites siin all olevad lahtrid:
Email again: