LauluPEO simman ansambliga justament Maarjamäe lossipargis
Maarjamäe loss
LauluPEO simman ansambliga justament Maarjamäe lossipargis

Kõik lauljad, tantsijad ja lauluhuvilised on 7. juuli õhtul oodatud Maarjamäe lossiparki, kus ansambel Justamendi eestlaulmisel toimub suure juubelipeo lõpusimman.

Maarjamäe lossipargis on võimalus muusikat kuulata, tantsu keerutada ja laulupeo tunnet endas edasi hoida. Pidu jätkub hiliste öötundideni, kui ansambel hääli puhkab on võimalik ise viis üles võtta.

Justament alustab 22.00, aga juba enne seda saab alates kella 14st suurelt ekraanilt laulupeo viimasele kontserdile kaasa elada.

Laulu- ja tantsupeo käepaelaga osalejatele pilet 3€, teistele laulusõpradele 5€. Lapsed alla 8 aasta tasuta. Piletid on müügil kohapeal alates 18.00.

Vältimaks pikki järjekordi, osta simmani pilet ette ja sisene Maarjamäe lossi tagaväravast.