Laupäev kuraatoriga: Erkki Bahovski
Maarjamäe loss
Laupäev kuraatoriga: Erkki Bahovski "Rahvusvahelised suhted Eesti Vabariigis"
Laupäeval, 8. detsembril kell 13 olete oodatud Maarjamäe lossi kuraatorituurile. Ajakirjanik ja ajaloolane Erkki Bahovski räägib lähemalt teemal "Rahvusvahelised suhted Eesti Vabariigis" nii enne Teist maailmasõda kui ka praegu.

Kuraatorituurid algavad Maarjamäe lossis kell 13.00 ja kestavad orienteeruvalt 1,5 tundi.
Osalemine muuseumipiletiga.
Palume võimalusel eelnevalt registreeruda, siin allpool olevad lahtrid täites.

Kuraatorituurid toimuvad näituse "MINU VABA RIIK“ raames, mis viib külastajaid retkele läbi saja aasta, Eesti Vabariigi sünnist tänapäevani.
Põhjaliku näituse ettevalmistamisprotsessis osales kaks peakuraatorit ning 20 teemakuraatorit. Näituse teemade lähemaks avamiseks korraldame 2018/2019 hooajal kord kuus kuraatoriringkäike, kus selgub, miks kuraator oma teemat just nii kajastas, sellised sündmused valis.

Täname:

Registreeru siin: