Sündmused
Metsatölli ja Politsei-ja Piirivalveameti orkestri suurkontsert Maarjamäe lossipargis
Maarjamäe loss

19. augustil algusega kl 21 kohtuvad Maarjamäel kaks iidset muusikat - pärimusmuusika ja puhkpill - Metsatöll ja Eesti Politsei- ja Piirivalveorkester.

Esmapilgul vastandlikuna näivad muusikastiilid on ometi Eestile mõlemad omased ja kodused. Nii eraldi esituses kui finale grandes kokku põimudes kuulutavad need kaks muusikat meile Maarjamäe nõlvalt tulevikku ja minevikku. Õhtu täis muusikat ja erinevaid emotsioone!

Orkestri dirigent - Hando Põldmäe, koosmängu seaded puhkpilliorkestrile - Kristo Matson.

Uksed avatakse 19.00.

Kontsert on kahes osas ühe vaheajaga.

Avatud on toitlustuspunktid.

Piletid PILETILEVIST 19 eurot, kohapeal enne kontserdi algust 25 eurot.

2018.aastal renoveeritud Maarjamäe loss ja lossipark on tõeline kultuuri kodu: auhinnatud näitused, teema ja pereüritused, kontserdid ja palju muud.

Maarjamäel näeme, raisk!