Päeviku kirjutamise õpituba - Anna käsitööklubi
Särevi Teatrituba
Päeviku kirjutamise õpituba - Anna käsitööklubi

Selle hooaja viimane Anna Käsitööklubi 8. detsembril kell 12.00 annab võimaluse võtta korraks aeg maha ja aasta jooksul kogutud mälestusi üles kirjutada. Külas on vabakutseline etenduskunstnik, koreograaf, tantsija, treener Kaja Kann, kes viib läbi päevikukirjutamise õpitoa.

Päevik on koht, kuhu üles tähendada oma mälestused, mõtted ja tunded, ühtlasi on päevikud hindamatud ajalooallikad. Töötoas loeme ja kirjutame ning kuuleme Kaja tegemistest. Vaata ka Kaja veebikodu.

Anna Käsitööklubi on õpitubade sari, kus täiskasvanud teatri- ja käsitööhuvilisel on võimalik omandada mõni eluks vajalik, aga seejuures teatraalne oskus. Ühel sügistalvisel hooajal toimub neli õpituba ja juhendajateks on mitmekülgsed teatriinimesed.

• Õpituba kestab 2-3 tundi.
  • Osalustasu 10 eurot.
  • Registreerimine siin.