Panso päevad. Kohtumine Lavakunstikooli 13. lennuga
Teatri- ja muusikamuuseum
Panso päevad. Kohtumine Lavakunstikooli 13. lennuga
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum tähistab Voldemar Panso sünniaastapäeva juba 13. korda toimuvate Panso päevadega.

28. novembril kell 16.00 kohtume Teatri- ja Muusikamuuseumi näitusesaalis lavakunstikooli 13. lennu vilistlastega. Kooliaega, õppejõude ja diplomilavastusi meenutavad 1988. aastal lõpetanud Epp Eespäev, Anne Reemann, Rain Simmul, Hendrik Toompere, Andres Noormets, Piret Kalda, Allan Noormets, Külli Palmsaar, Andres Dvinjaninov, Artur Talvik jt.

Lavakunstikooli 13. lend õppis murrangulisel ajal – kooli astusid nad sügaval stagnatsiooniperioodil 1984. aastal ja lõpetasid 1988. aastal, kui lõpuaktusel toodi välja sinimustvalge lipp. See oli esimene kursus, keda juhendas Kalju Komissarov, kes tõi tudengid varakult publiku ette. Teatriajalukku jäävad nende diplomilavastused „Oklahoma“, „Tõrksa taltsutus“, „Hamlet“, „Teekond punktist A punkti B“ ja „Kolm õde“.

• Täispiletid 6 € ja sooduspiletid 3 € on müügil enne ürituse algust muuseumi kassas.