Sündmused
Pühapäevane lastekino Filmimuuseumis:
Filmimuuseum
Pühapäevane lastekino Filmimuuseumis: " Belle ja SÉBASTIEN 3"

Pühapäeval, 19. jaanuaril kell 12.00 vaatame Filmimuuseumi kinosaalis filmi "Belle ja  Sébastien 3: viimane peatükk". Režissöör Clovis Cornillac, 2017, Prantsusmaa.

Sõpruse publiku lemmikuteks kujunenud Sébastieni ja tema suure valgekarvalise sõbra Belle'i kaasahaaravad seiklused jätkuvad populaarse Prantsuse koguperefilmide sarja kolmandas osas. 

On möödunud kaks aastat, mil viimati kohtusime Sébastieni (Félix Bossuet) ja tema truu sõbra, Pürenee mäestikukoera Belle'iga. Sébastien on sirgunud 12aastaseks ning Belle'i pesakonnas kasvab on kolm imearmsat kutsikat. Pärast eelmistes osades kogetud katsumusi on lahutamatud sõbrad end oma uues kodus mõnusalt sisse seadnud ja naudivad looduslähedast elu maalilises mägikülas Prantsuse Alpides. Kui vastabiellunud Pierre ja Angelina teatavad, et kavatsevad jätkata oma elu kusagil mujal, ei ole see Sébastienile sugugi meeltmööda. Peagi ilmub välja ka Belle’i endine peremees Joseph ja nõuab oma koera tagasi. Südikas Sébastien on valmis kõik mängu panema, et kaitsta oma parimat sõpra ja tema kutsikaid.

"Belle ja Sébastien 3: Viimane peatükk" on tuntud headuses südamlik koguperefilm väikese poisi ja tema neljajalgse sõbra põnevatest seiklustest Prantsuse Alpide majesteetlikus looduses.

Film on dubleeritud eesti keelde.

Kestus: 1 tund 37 minutit.

  • Piletid
Täispilet 6 €
Sooduspilet (3-17-aastased, pensionärid) 4 €
Perepilet 12 €

  • Filmimuuseum + kino
Täispilet 8 €
Sooduspilet (lapsed alates 9 a, õpilased, tudengid, pensionärid) 6 €
Perepilet 16 €