Pühapäevane lastekino Filmimuuseumis:
Filmimuuseum
Pühapäevane lastekino Filmimuuseumis: "Kalle Blomkvist ja Rasmus"
17. novembril kell 12.00 vaatame Filmimuuseumi kinosaalis Rootsi lastefilmi "Kalle Blomkvist ja Rasmus" (Rež: Göran Carmback, Rootsi 1997).

Astrid Lindgreni samanimelise raamatu järgi valminud filmis püüab noor detektiiv Kalle Blomkvist oma sõprade abiga kinni ohtlikud kurjategijad.

Lillköpingis jätkub põnev Rooside sõda. Ühel ööl, kui Valged Roosid püüavad Suurmõmmikut enda valdusse saada, näevad nad pealt professori ja tema väikese poja Rasmuse röövimist. Eva-Lotta hiilib kurjategijate autosse ning tänu tema jäetud jälgedele õnnestub Kallel ja Andersil röövijaid nende peakorterini jälitada. Kurikaelte pealik ei kohku tagasi millegi ees, et professori leiutatud kuulikindla kergmetalli valemite peidukohta teada saada. Valged Roosid satuvad päris täbarasse olukorda, kuid õnneks on käepärast meisterdetektiiv Kalle Blomkvist...

Eestikeelset teksti loeb Margus Tabor.
Kestus 78 minutit.

• Piletid
Täispilet 6 €
Sooduspilet (3-17-aastased, pensionärid) 4 €
Perepilet 12 €

Üksikpiletite eelmüük toimub SIIN!

• Filmimuuseum + kino
Täispilet 8 €
Sooduspilet (lapsed alates 9 a, õpilased, tudengid, pensionärid) 6 €
Perepilet 16 €

Vaata kogu pühapäevase lastekino sarja kava siit!