Pühapäevane lastekino Filmimuuseumis:
Filmimuuseum
Pühapäevane lastekino Filmimuuseumis: "Rohututt, Viltsuss ja Rubensi vennad"

Pühapäeval, 26. jaanuaril kell 12.00 linastub lastekino raames lõbus seiklusfilm "Rohututt, Viltsuss ja Rubensi vennad". Režissöör Anna Dahlman, Soome, 2017.

Kattilakoskide pere läheb üüritud suvilasse nädalasele suvepuhusele on kohalikud politseinikud Naba ja Prillipapa väga rõõmsad. Lõpuks ometi nädal aega vaikust ja rahu! Nende rõõm muutub veel suuremaks, kui nad võidavad nädalase tasuta suvilapuhkuse.

Aga nad ei tea, et need kaks suvilat asuvad teineteise kõrval! Kui tõde päevavalgele tuleb, peavad politseinikud end maskeerima, et olla seal inkognito. Kahjuks saavad nende alter-egodest – kunstnikest Rubensi vendadest – Hanna Kattilakoski sõbrad.

Rohututil ja Viltsussil on algusest peale Rubensite suhtes kahtlusi, nad arvavad, et Rubensid peavad olema põgenenud vangid. Tüdrukud otsustavad oma teooriat tõestada.

Kõige selle tulemuseks on kaootiline ning seiklusi tulvil nädal – aga samas ka kõike meeldejäävam puhkus üldse!

Kestus: 91 minutit.

FIlm on dubleeritud eesti keelde.

• Piletid
Täispilet 6 €