Sündmused
Sinise lõvi lõu(n)apoolik. Sinine lõvi ajaloo jälgedes
Maarjamäe loss
Sinise lõvi lõu(n)apoolik. Sinine lõvi ajaloo jälgedes

Kas teadsid, et Maarjamäe lossis elab suur ja kohevakarvaline Sinine Lõvi, kes vahete-vahel ennast muuseumi külastajatele ilmutab?! Räägitakse, et teda saavad näha just head lapsed ja need täiskasvanud, kes on oma südames veel lapseks jäänud. Kui soovid Sinise Lõvi lõu(n)apoolikust osa võtta, tule koos perega valitud laupäevadel ajaloomuuseumisse.

Selle hooaja esimene pere-lõunapoolik toimub laupäeval, 19. septembril 2020 kell 11.00-13.00. 

Külla saabub Maarjamäe lossi sajanditaguse krahvi taaskehastus, kes jutustab lastele loo, kuidas Maarjamäele uhke suvituspaik kerkis. Seejärel tehakse Eestimaa ilma trotsides peredega läbi orienteerumismäng lossipargis. Õueseikluse jaoks tuleks igal perel võtta kasutamiseks kaasa oma nutitelefon ja sinna alla laadida NUMU nutimuuseumi seiklused ajaloomuuseumilt (tasuta!). Otsirännakult naha ja karvadega naasnuna saavad lapsed minna Sinise Lõvi sabas Laste Vabariiki lustima ja meisterdama. 

Kui kõht tühjaks läheb ootab külalisi Maarjamäe lossi Riviera Palais Brasserie, kus on ka sobiv ja soodne lastemenüü. Laua saab eelnevalt broneerida siin: 6968677 või info@brasserie.ee.

Osalemine on perepiletiga 10 eurot, mis tagab pääsu ka kõikidele näitustele Maarjamäel.