sinise lõvi lõu(n)apoolik: tondijutud ja andrus kivirähk
Maarjamäe loss
sinise lõvi lõu(n)apoolik: tondijutud ja andrus kivirähk
9. novembri Sinise Lõvi lõu(n)apoolik toimub meie kõige pimedamal ja kummituslikumal ajal ning keskendubki Maarjamäe lossi kummituse otsimisele ja tondijuttude kuulamisele-väljamõtlemisele.

Külla tuleb armastatud kirjanik Andrus Kivirähk, kes räägib lõu(n)apooliku alguses kell 12.00  enda kirjapandud loo “Tont ja Facebook”. Ühiselt mõeldakse välja üks judinaid ja põnevust sisaldav lugu ning tähelepanelikumad saavad vastuse küsimusele: kas vapper isalõvi vahel ka hirmu tunneb? Pered on oodatud seiklema mööda Maarjamäe lossi kirevat ajalugu ja otsima nii kummitusliku lossihärra vaimu kui ka temast maha jäänud isiklikke esemeid.

Programmi lõpetab hõlbus lossimaketi meisterdamine ja maitsvate pannkookidega erimenüü meie restoranis. Keegi ei pea lahkuma ilma julgustava kallistuseta Siniselt Lõvilt!

Lõu(n)apoolik kestab kell 12.00-14.00, erimenüü Maarjamäe restoranis kehtib kell 12.00-15.00.

Perepilet 10 €, üksikpilet 5 €.

Järgmine lõu(n)apoolik „Sinise Lõvi jõulupuu“ toimub 7. detsembril.