Sündmused
Tallinna Maitsete Allee 2020
Maarjamäe loss
Tallinna Maitsete Allee 2020

ByTiina ja Eesti Ajaloomuuseum kutsuvad Maarjamäe lossiparki Tallinna Maitsete Alleele! Üritus toimub 15. augustil algusega 12.00 ning maitsvalt aega saab veeta südaööni.

Seni on suvised toidu ja suvepealinnad – Haapsalu, Pärnu ja Kohtla-Järve on olnud omaette väärtusega, aga Tallinn on alati midagi erilist. Oleme kogunud tänavatoidu ja toidufestivalide inspiratsiooni nii siit kui sealt poolt maailmanurgast. Alates kilukarbi siluetist, lõpetades downtown tornidega, mis otseselt toovad silme ette tänavatoidu kodumaa Ameerika.

Festival tuleb teieni kõige efektsemas miljöös, mida Tallinnal pakkuda- Maarjamäe lossipargi alleedel.

Toome teieni parimad toitlustajad ja käsitööjookide pakkujad üle kogu Eesti ning kaugemaltki.

Varuda tuleb vaid aega ja tühja kõhtu ning võite tunda ennast Prantsuse Rivierast Ühendriikide salasoppideni, Jaapani kalaturult otse Vihmametsadesse, hõrgust mägedepoegade šašlõkielamusest maailma parimate magustoitudeni...

Lisaks Jüri Muttika, kes loob terve päev teile meeleolu, Mikk Mäe, kes alustab 20:00 tänavadiskoga, nagu ikka retrostiilis ja palju muid põnevaid üllatusi.

Kes tahab õhtu lõpetuseks, midagi eriti eksklusiivset, sellele pakuvad restoran SALT ja Riviera Brasserie ainult ühel õhtul eriti eksklusiivse tänavatoidustiilis gurmee õhtusöögi koostöös Eesti ühe professionaalseima tipp baarimeistri Lenar Lehtla kokteili pairinguga. Piletite müük eriõhtusöögile toimub läbi Facebooki kanalite.

Ajaloomuuseum kutsub vaatama näitusi nii Maarjamäe lossis, Filmimuuseumis kui tallihoones ning lisaks saab osaleda:

14:00 Eriekskursioon Maarjamäe lossis “Kuidas krahvid elasid?”

15:30 Eriekskursioon Filmimuuseumis “Kuidas tähed säravad?”

17:00 Eriekskursioon Maarjamäe lossis “Kuidas krahvid elasid?”

Osalemine muuseumipiletiga. Kogunemine väravahoones.

Muuseumid on avatud 10.00 – 18.00, Tallinna Maitsete Allee 12:00 – 00.00.