Sündmused
Kontsert Maarjamäe lossipargis: THE SWINGERS, Tanja Mihhailova, Birgit Sarrap, Mikk Saar, Pearu Paulus
Maarjamäe loss
Kontsert Maarjamäe lossipargis: THE SWINGERS, Tanja Mihhailova, Birgit Sarrap, Mikk Saar, Pearu Paulus
THE SWINGERS, Tanja Mihhailova, Birgit Sarrap, Mikk Saar, Pearu Paulus 18. augustil kell 19.30 Maarjamäe lossipargis!

Alati särtsakas ansambel The Swingers koosseisus Mihkel Mattisen (klaver), Timo Vendt (viiul, saksofon), Indrek Sarrap (kontrabass) ja Peep Kallas (trummid) suundub esmakordselt suveturneele koos oma säravate solistide Tanja, Birgiti ja Mikk Saarega. Erikülalisena osaleb Tallinna kontserdil ka legendaarne Pearu Paulus!
 
Kontserdil kuuleb armastatud lugusid Eestist ja välismaalt, uuest ja vanemast ajast, kiiremaid ja aeglasemaid palu, saab nii nutta kui naerda ning muidugi kas niisama kontserti kuulata või miks mitte - ka tantsida. Kokkuvõttes tuleb üks mõnus ja muhe suveõhtu väärt muusikaga ning hea tujuga! Kontsert sobib kuulamiseks kõigile positiivsetele inimestele vanuses 3 kuni 106!
 
Ansambel The Swingers on oma 10 tegutsemisaasta jooksul käinud läbi pea kõik Eestis leiduvad esinemispaigad ja on oodatud külaline kõigil pidulikel sündmustel. Seda just tänu meeldejäävatele lavashowdele ja kaasakiskuvale muusikale. The Swingers on andnud üle 1000 kontserdi ning sellel tuuril saab esmakordselt soetada ka ansambli uue CD-plaadi.
 
 
Tule veetma üht toredat suveõhtut!
 
Tallinnas toimub kontsert spetsiaalselt Maarjamäe Lossi õuele paigaldatud soliidses telgis. Vihma ja tuult pole vaja karta. Ilusa ilma korral telgi küljed avatud, päikesevari pea kohal!

Piletid  hinnaga 19.50 eurot saadaval Piletilevis.