VANALINNA PÄEVADE KAVA  Laupäev, 4.juuni
Muu asukoht
VANALINNA PÄEVADE KAVA Laupäev, 4.juuni

Tallinna Vanalinna Päevade kava laupäeval, 4. juunil

EESTI AJALOOMUUSEUMI SUURGILDI HOONES (Pikk 17)

• 10.00-18.00 Audiorännak “Elu ilu. Hortus Musicuse radadel koos Andres Mustoneniga”. Lisainfo siin.
  • 10.00-18.00 Suurgildi otsimismäng peredele! Lisainfo siin.
  • 11.00-15.00 Mängude hoov.

Suurgildi hoone hoovis (lastele ja peredele koos juhendamisega, eesti ja vene k). Sisenemine Börsi käigust. Tasuta.

• 11.00-15.00 Aia arheoloogia. Lisainfo siin.

• 12.00-13.30 Ekskursioon “Suurgildi aarded ja saladused: majauksest pööninguni”.  Lisainfo siin.

• 17.00-18.00 Ekskursioon “Suurgildi aarded ja saladused: harulduste kamber”. Lisainfo siin.

NB! Kell 12.00-17.00 toimuma pidanud tegevusala “Pime päev. Tutvu pimedate igapäevaeluga!” ja kell 19.00 üritus "Pime poeesiabaar" jäävad kahjuks ära. Vabandame!

EESTI TEATRI- JA MUUSIKAMUUSEUMIS (Müürivahe 12)

• 10.00-19.00 Andrus Kivirähki audiolavastus “21 mälestust”. Lisainfo siin.
  • 10.30-10.45 ja 12.30-12.45 Lühikontsert “Müürivahe puhkpill”. Lisainfo siin.
  • 11.00-11.45 ja  13.00-14.00  Etendus lastele “Pikk tige vanaeit. Head eesti muinasjutud kaasaegses võtmes”. Lisainfo ja piletid siin.
  • 12.00-14.00 Linnaekskursioon “Muusikajäljed vanalinnas” . Lisainfo siin.
  • 14.00-17.00 Värske kraam Viljandist. TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide õppekava 1. kursuse tudengite performatiivne tervitusrännak "Tere, mina olen..."

“Tere, mina olen Oskar. Tere, mina olen Anna Birgitta. Tere, mina olen Karl Jakob. Tere, mina olen Ria. Tere, mina olen Keiti. Tere, mina olen Kristjan. Tere, mina olen Maria Madleen. Tere, mina olen Maria Helena. Tere, mina olen Ronja. Tere, mina olen Robin. Tere, mina olen Kristin. Tere, mina olen Kärt. Tere, mina olen Eva Maria. Tere, mina olen Oskar. Oskar Viirand. Tere, mina olen Andri. Tere, mina olen Aleks Mattias. Tere, mina olen Sarah Elisabeth. Tere, mina olen Gretten. Tere, mina olen Isabel. Tere, mina olen Getriin. Tere, mina olen Tuuli. Tere, mina olen Elina,” on Viljandi kultuuriakadeemia etenduskunstide õppekava 1. kursuse kehahääletöö kevadsemestri arvestuse kava, mis on oma ajalis-elulises rütmis kulgev performatiivne tervitusrännak üle terve muuseumi maja. Õppejõud ja juhendaja Katariina Unt. Etenduskunstide õppekava 1. kursusel õpib hetkel 27 üliõpilast neljal erialal: näitleja, tanstuõpetaja, lavastaja ja koreograaf.

4. juuni sündmusel olete oodatud selle kursuse 22 noore õppija esimesele isiklikule tervitusele, mis liiguvad teatejooksu printsiibil katkestusteta ühelt tudengilt teisele ilma pauside ja vaheajata. Publik on sellel teekonnal vaba tulema ja minema nii nagu igaühel vaja, nii nagu eluski – mõneks kohtumiseks oleme valmis, mõnele jääme hiljaks, mõnega saame tuttavaks alles lahkudes, mõnega ei kohtugi kunagi.

Piletid on saadval siin.

• 19.00-21.30 Värske kraam Viljandist. TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide õppekava 1. kursuse tudengite kava ”Suur maalritöö".  Ellen Niidu “Suur maalritöö” on Viljandi kultuuriakadeemia etenduskunstide õppekava 1. kursusel näitleja erialal õppivate noorte kevadsemestri eriala arvestuse kava.
    Kumb oli enne, must või valge?
    Esitavad Robin Täpp, Karl Jakob Bartels, Anna Birgitta Põder, Maria Helena Seppik, Ronja Tepp, Kristjan Taska, Oskar Kröönström, Eva Maria Aru, Maria Madleen Kirja, Andri Suga, Sarah Elisabeth Haidak. Juhendaja Katariina Unt. Piletid hinnaga 6/3 eurot, on saadaval siin.