Vestlusõhtu
Teatri- ja muusikamuuseum
Vestlusõhtu "Džäss on meie varjupaik": Villu Veski, Ain Agan, Taavo Remmel, Raivo Tafenau
Ootame teid Teatri- ja Muusikamuuseumi Süda saali neljapäeval, 30. märtsil kell 17:00, kui toimub sarja "Džäss on meie varjupaik" kolmas kohtumisõhtu. Seekord on vestlusringis 1980. aastatel tegutsemist alustanud džässipõlvkonna esindajad Villu Veski, Ain Agan, Taavo Remmel ja Raivo Tafenau.

Arutelu keskmes on 1980. ja 1990. aastad Eesti džässielus ning see, kuidas kulgesid murrangulised ajaloosündmused muusikute elukaare taustal. Milline oli teekond džässiareenile? Millised muudatused tõi muusikute ellu Eesti iseseisvumine? Kuidas kohaneti uute tingimustega? Millised olid eredamad hetked loomingulises tegevuses?

Sari toimub Eesti džässiajaloo pärandi jäädvustamise raames, mille osapoolteks on Eesti Jazzliit, Ajaloomuuseum ja Kultuuriministeeriumi poolt rahastatav projekt Muusika kui varjupaik Eesti džässmuusikute kogemustes, mille grandihoidjaks Tallinna Ülikooli muusikateadlane Heli Reimann.

Piletid, hinnaga 8/6 eurot, on saadaval SIIN!

Piletiga on enne vestlusõhtut võimalik külastada ka muuseumi püsinäitust "Lood ja laulud".