XV Panso päevad. kohtumine lavakunstikooli XV lennu vilistlastega
Teatri- ja muusikamuuseum
XV Panso päevad. kohtumine lavakunstikooli XV lennu vilistlastega

25.-30. novembril 2022 toimuvad teatri- ja muusikamuuseumi ning EMTA lavakunstikooli koostöös XV Panso päevad, millega tähistatakse teatrimehe ja lavakooli rajaja Voldemar Panso (1920-1977) sünniaastapäeva.

27. novembril kell 16.00 toimub kohtumine lavakunstikooli XV lennu vilistlastega.

Aastatel 1988-1992 õppinud lendu juhendas Kalju Komissarov. Juba kooliajal anti pööraselt palju etendusi, kokku toodi publiku ette 15 lavastust.

Kooliaega, õppejõude ja diplomilavastusi meenutavad Üllar Saaremäe, Jaanus Rohumaa, Garmen Tabor, Tarvo Krall, Andres Raag, Rednar Annus, Gert Raudsep, Kaili Närep, Piret Rauk, Ivo Uukkivi, Ingomar Vihmar, Ellen Valter ja Valdo Kask.

Vestlust juhib Piret Simson

Avatud on Kuuse baar.

Kohtumine toimub Teatri- ja Muusikamuuseumi uues Peeter Süda nimelises saalis. Pilet, hinnaga 8/6 eurot, võimaldab külastada ka muuseumi näitusi. Osta pilet SIIT!