gtag('config', 'UA-173367777-1');
Maarjamäe suveprogramm
picture

Eesti Ajaloomuuseumisse sellel suvel soodsa erihinnaga!

Veeda päev peresõbralikus ajalookeskuses Maarjamäel. Tegevust leidub igale vanusele. Laske lastel mänguväljakul turnida, ise pidage aga pikniku lossipargis või nautige merevaadet restorani terrassil. Lisaks on avatud eriilmelised näitused ning Nõukoguaegsete monumentaalskulptuuride aed.

Igal teisipäeval ja kolmapäeval kell 16 tutvustavad muuseumi külastusjuhid püsinäituseid. Ringkäik sisaldub muuseumipileti hinnas. 

Maarjamäe lossis näeb suvekuudel mitmekesist näituseprogrammi “Anne Veski. Tähelend”

“Kuhu lähed Virumaa? Fosforiit - sõber või vaenlane?” ja „Minu vaba riik".Filmimuuseumis on avatud:  „Elu on kostüümimäng. Cosplay Eestis“  ja „Duubel üks”.

Lähemalt saab Maarjamäe juulikuu üritustega tutvuda siin.

Pisematele oleme samuti mõelnud ning tegevust leidub neile Laste Vabariigis mitmeks tunniks. Lapsed saavad osaleda Laste Vabariigi järgmise presidendi valimisel, avada ministriportfellid ja mängida ise ministrit. Kui aga ei jõua enam tähtsate riigiasjadega tegeleda, saab lihtsalt ka liutorust alla lasta! 

Lisaks Laste Vabariigile on õuealale loodud Eesti kaardi kujuline mänguväljak. Mänguväljak on leidlik lühikokkuvõte Eesti maast ja loost. Suurem osa mänguväljaku objekte on loodud ainukordsete erilahendusena.

 

Samuti on perede suureks lemmikuks kujunenud Filmimuuseum, mille enamik atraktsioone on käed külge (hands-on) lahenduste põhised. Lisaks saab Filmimuuseumis proovida kätt režissöörina, katsetada green screeni võlusid ning salvestada oma video.

Kultuuri, ajaloo ja haridustegevuste nautimisele pakub lisa lossis tegutsev merevaatega restoran - brasserie Riviera Palais

Riviera Palais Brasserie on Tallinnas ainulaadne oma klassikalise Prantsuse brasserie suunitlusega. Restoran pakub maitsvat hommikusööki, Prantsuse kodukööki ja suvel on avatud merevaatega terrass, kus saab nautida grilliköögi maitseid. Lisaks saab pühapäeva hommikuti nautida rikkalikku brunchi. 

Maarjamäe ajalookeskuse hooneid ja näituseid saab suvehooajal külastada soodushinnaga: ühe muuseumipileti hinnas on kõik kolm muuseumimaja. Tutvu hindadega siin.

Maarjamäe lossipark ja välinäitused on avatud iga päev kell 9 -19. Sissepääs tasuta.
Maarjamäe näituseid saab külastada suvehooajal T-P kell 10-18. 

Tundub põnev? Kuidas meieni aga jõuda?


Kesklinnast sõidavad lossi ette bussid nr 1A, 5, 8, 34A ja 38. Kui soovid nautida merebriisi, on võimalik jalutada Pirita kergliiklusteed pidi. Autoga liiklejatele asub parkla Pirita tee ääres Maarjamäe lossi trepistiku all.

Kohtumiseni Maarjamäel!