Uudised
|
Autor: Eesti Ajaloomuuseum
Ajaloomuuseum otsib digiteerijat-andmesisestajat
Tule Eesti Ajaloomuuseumisse tööle! Vajame kahte täistööajaga digiteerijat-andmesisestajat. Kandideerimise tähtaeg on 24. mai 2020.

Tegemist on projektipõhise tööga kestvusega üks aasta. 

Tööülesanded

Muusikakogusse kuuluvate käsikirjade ja arhiivimaterjalide digiteerimine, digitaalsete kujutiste üleslaadimine muuseumide infosüsteemi MuIS, andmete sisestamine ja korrastamine, sh failide ja infosüsteemikirjete liidestuse kontrollimine, aga ka uute kirjete loomine. 

Nõuded kandidaadile

Haridustase: üldkeskharidus

Keeleoskus: eesti keel - nii kirjas kui kõnes C1 tase         

Arvutioskus: kesktase

Kasuks tuleb infotehnoloogiline taiplikkus, õpi- ja orienteerumisvõime muuseumispetsiifilise tarkvara ning tehniliste süsteemide omandamisel ja kasutamisel. 

Muud nõuded

Kandidaadilt ootame täpsust, korrektsust, rutiinitaluvust, süsteemset mõtlemist, kiiret õppimisvõimet, vastutustundlikku museaalidega ümberkäimist ja kultuuripärandi väärtustamist. Kasuks tuleb töökogemus muuseumis või kultuuripärandi digiteerimisel. 

Omalt poolt pakume

Pakume täielikku väljaõpet, juhendamist ja toetamist. Sind ootavad toredad kolleegid, hea tööõhkkond, võimalus osa saada Eesti loost ja kultuurist ning töötada miljööväärtuslikus vanalinnas. 

Töökoha andmed

Töökoht asub Teatri- ja muusikamuuseumis: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Müürivahe tn 12 

Vabade töökohtade arv: 2

Tööaeg: täistööaeg

Töösuhte kestus: tähtajaline aastane digiteerimisprojekt

Tööle asumise aeg - juuni 2020

Kandideerimise info

Palume esitada kandideerimiseks CV ja motivatsioonikiri. Motivatsioonikirjas palume tuua näide varasemalt sarnaste nõudmiste või sisuga töö tegemisest. Samuti palume viidata isikomadustele mis aitaksid kaasa just selle töö parimale sooritamisele. Ootame kandideerimisdokumente aadressile post@ajaloomuuseum.ee. Täiendavate küsimuste korral palume võtta ühendust teadusjuhiga Krista Sarv (krista.sarv@ajaloomuuseum.ee). Võtame ühendust vaid nende kandideerijatega kes sobituvad antud kohale parimal viisil.

Kandideerimise tähtaeg - 24.05.2020

Vajalikud dokumendid: CV, motivatsioonikiri

Kontakt: post@ajaloomuuseum.ee

SA Eesti Ajaloomuuseumis põimuvad ajalugu, teater, film ja muusika. Muuseumi
mitmekülgne tegevus haarab endasse tavapärase näituse- ja haridustegevuse, tööd rikkalike muuseumikogudega, aga ka mitmesuguste harivate ning meelelahutuslike sündmuste korraldamise. Muuseum koondab enda alla Teatri - ja Muusikamuuseumi, Suurgildi hoone, Filmimuuseumi, Tallihoone ja Maarjamäe lossi koos avara lossipargi ja õuealaga. Töökeskkond on inspireeriv, hõlmates erakordse väärtusega hooneid Tallinna vanalinnas ning Maarjamäe keskust kus ühendub suurepäraselt ajalooline ja kaasaegne arhitektuur.