Autor: Eesti Ajaloomuuseum
Ilmunud on Teatri- ja Muusikamuuseumi rikkalikke kogusid tutvustav raamat "Poiss põrsaga ja Saaremaa onupoeg. Põnevaid leide muuseumikogust"

Meil on häid uudiseid! Tore kink jõuluvana kingikotti on äsja ilmunud kataloog "Poiss põrsaga ja Saaremaa onupoeg", mis tutvustab põnevaid leide Teatri- ja Muusikamuuseumi kogust.

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum on peaaegu saja tegutsemisaasta vältel hoole ja armastusega kogunud unikaalseid museaale, mis aitavad paremini mõista Eesti teatri- ja muusikaelu mõjutanud isikuid, sündmusi ja ühiskondlikke muutusi. On ütlemata selge, et muusika ja teater on Eesti rahvale alati olnud väga tähtsad.

Eesti- ja ingliskeelse paralleeltekstiga kogumikus tutvustame kultuurilooliselt olulisi, ainulaadseid, eriskummalisi, huvitavaid ja lihtsalt kauneid museaale. Raamatust leiab aga vaid killukese muuseumi rikkalikust vaimuvarast, ülejäänu nägemiseks ootame teid muuseumi!

Raamat on saadaval Teatri- ja Muusikamuuseumi ning Maarjamäe ajalookeskuse muuseumipoodides ning peatselt ka raamatupoodides.
Hind Eesti Ajaloomuuseumi poodides: 18 eurot. Osta kohapeal või telli raamat SIIT.

295 lk sisaldab rikkalikult pilte museaalidest.
Koostajad: Kaisa Luik, Kristo Matson, Seidi Raid
Toimetajad: Annely Kaldoja, Marika Palu, Simmo Priks, Ene Kuljus, Hele-Mall Järv, Mart Laul, Ann Aaresild, Risto Lehiste

Trükise kujundajad: Valter Jakovski ja Helen Puistaja, Ruum 414
Trükikoda: Printon