Для взрослых
PEOPAKETT
Suurgildi hoone
PEOPAKETT "KESKAJA RÕÕMUD"
Keskaja rõõmud on eriline sündmus, mis pakub teile võimaluse tunnetada kõikide meeltega keskaegsete pidustuste õhkkonda ja olustikku! Ja seda Suurgildi hoones, kus toimusid 15.–16. sajandil Tallinna linna kõige glamuursemad ja külluslikumad peod!

Õhtu algab meeleoluka ringkäiguga Eesti Ajaloomuuseumis 15.–16. sajandi pidustusi tutvustaval näitusel "Keskaja rõõmud", kus jagab selgitusi keskaegse Tallinna rikkaim mees müntmeister Urban Dene või tema auväärne emand.

Peale ringkäiku pakutakse kõikidele soovijatele võimalust turgutada oma maitsemeelt eheda "Keskaja rõõmude" õllega ning juba lõbusamas meeleolus õpitakse selgeks keskaegse seltskonnatantsu sammud. Muusikat teeb Tallinna vanamuusika ansambel Olde Hansa Musicus.

Kui tantsusammud selged, liigutakse protsessiooniga tõrvikute valgel ja muusikute saatel üle Raekoja platsi, et kuulutada oma peotuju kogu linnarahvale.

Pidu jätkub restoranis Olde Hansa küllusliku keskaegse pidusööminguga, kus iga auväärt külaline saab kaussides ja liudadel lauale toodud hõrkudest roogadest söömiseks valida just seda, mis kõige paremini mekib, ning nii suurel hulgal, kui kõhtu mahub.

Inimeste arv 15–50.

Programmi hind
49 eurot inimene

Tellimine
tellimus@ajaloomuuseum.ee

Lisainfo

Müügijuht Piia Sinisalu 
Tel: +372 696 8633