Aita Vaheri juubelietendus
Teatri- ja muusikamuuseum
Aita Vaheri juubelietendus "Normaalne con Bravura"
Etendus "Normaalne con Bravura" on meeletu esitus muusikaliste finessidega.

Lavastuse struktuur muutub vastavalt vajadusele ja lisanduvad ootamatud hetked nagu elus ikka. Loominguline arsenal vajab valla päästmist ja ära päästmist. See ei ole mingil juhul normaalne protsess, sest mis on normaalne?
Tituleerides mõtetes inimesi TEISTSUGUSTEKS, tuleb tõdeda, et hoopis tituleerija ise on teistsugune. Seega, otsime endas talenti olla normaalselt teistsugused või teistsuguselt normaalsed. Meie vahenditeks on maskid, valged näod, klounaad, liikuv keha, improvisatsioon, muusika, laul, paroodia jne.
Selles esituses on Peakangelased, Kõrvalkangelane, Taustakangelased ja nende hetked, mis lõpuks päädivad normaalse ühisosaga, kus normaalsed inimesed annavad edasi normaalpikkusega normaalseid esitusi.
See on arioso (laulev), sonore (helisev), vivace (elav), meno Mosso (aeglasem), con Bravura - uljas lavastus.

PS. keegi trupist lootis selle sündmusega viia end sujuvalt uude kümnendikku. Normaalselt.

Peakangelased
Kummaline Prantsuse Naine - Aita Vaher
Lennart Meri - Marek Tammets
Kõrvalkangelane Saksofoniga - Eve Neumann
Taustakangelased - klounid Pann ja Mobi, miimid, tantsijad, lüüriline sopran, tänavamuusikud, Vello Orumets jt.

Trupi ühistööna valminud lavastus.

Piletid on saadaval SIIN!