Eksklusiivtuurid Ajaloomuuseumi kogudes. Argielu radadel: mööbli- ja tarbekunstikogu
Maarjamäe loss

Ajaloomuuseumi 160 ning Teatri- ja Muusikamuuseumi 100 sünnipäeva puhul viime 2024. aastal neljal korral läbi eksklusiivsed ringkäigud muuseumi erinevates kogudes. Need on paigad, kuhu külastajaid lubatakse vaid erandjuhtudel.

Külastame Eesti Ajaloomuuseumi mööbli- ja tarbekunstikogu, mis asub muuseumi uues hoidlas Maarjamäel. Saame näha ja kuulda kogu väärtuslikemast ja erilistemast asjadest, mis peegeldavad inimeste tavaelu erinevatel aegadel.

Kohtume Maarjamäe lossis piletikassa juures.

Ringkäigule saab tulla vaid 10 inimest. Piletid hinnaga 16/11 eurot, on saadaval SIIN!

Foto: Kärbsepüüdja. 1900-1910.  AM _ 20187 PK 5801