Kromaatiline kannel 70: jazztrio Kolm Kõla
Teatri- ja muusikamuuseum
Kromaatiline kannel 70: jazztrio Kolm Kõla
Ootame teid laupäeval, 12. märtsil kell 17:00 Teatri- ja Muusikamuuseumisse, kus kontserdisarja Kromaatiline kannel 70 raames toimub jazztrio Kolm Kõla kontsert

Kannel, kontrabass ja hääl – selline kooslus on harv nähtus, mis äratab ellu põnevaid kooskõlasid ja värve. Kooslus eksperimenteerib võimalustega ühendada erinevad muusikalised keskkonnad, milles üles kasvati, ning viia need popi-, folgi- ja jazzimõjutustega muusikasse. Ara Yaralyan toob triosse armeenia rahvamuusika ja jazzi elemendid, Laura Lindpere klassikalise-, indie- ning eesti rahvamuusika komponendid, Maria Väli muusikaline taust hõlmab endas jazzi ja segu erinevatest žanritest. Lisaks on ka improvisatsioon kõigile kolmele väga südamelähedane. Kõik eelmainitud muusikastiilid saavad kokku trio originaalloomingus, millele lisaks kõlavad ka seaded erinevate autorite teostest.

Pilet 10€
Eesti Kandleliidu liikmetele, õpilastele ja pensionäridele 8€
Pileteid saab osta Teatri- ja Muusikamuuseumist.

2022. aastal möödub Eesti kromaatilise kandle sünnist 70 aastat. Sel puhul toovad Eesti Kandleliit ja Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum teieni läbilõike erinevatest kromaatilise kandle mängijatest. 2022. aasta jooksul toimub Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis 9 kontserti, kus on võimalus kuulda nii professionaalseid kandlemängijaid kui alles õppivaid noori. Peale sisukat kontserti toimub artistidega intervjuu, kus aruteltakse nii nende kandleni jõudmise tee kui ka pilli omapära puudutavate arvamuste üle.

Kohtumiseni kontserdil!