Kromaatiline kannel 70: kandleansambel Kõuekeeled
Suurgildi hoone
Kromaatiline kannel 70: kandleansambel Kõuekeeled
Kontsert Suurgildi hoones: kandleansambel Kõuekeeled laupäeval, 17. septembril kell 17:00.

2022. aastal möödub Eesti kromaatilise kandle sünnist 70 aastat. Sel puhul toovad Eesti Kandleliit ja Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum teieni läbilõike erinevatest kromaatilise kandle mängijatest. 2022. aasta jooksul toimub Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis ning Suurgildi hoones  9 kontserti, kus on võimalus kuulda nii professionaalseid kandlemängijaid kui alles õppivaid noori. Peale sisukat kontserti toimub artistidega intervjuu, kus arutletakse nii nende kandleni jõudmise tee kui ka pilli omapära puudutavate arvamuste üle.

Pilet 8€
Eesti Kandleliidu liikmetele, õpilastele ja pensionäridele 6€

Kandleansambel Kõuekeeled tegutseb Ida-Virumaal asuvas Kiviõli Kunstide Koolis. Ansambli koosseisu kuuluvad
megalahedad kandlemängijad, kel on huvi katsetada kõikvõimalikke muusikastiile - pärimusmuusikast popmuusikani. Kandlemängu lahutamatuks kaaslaseks on vokaal. Instrumentaalmuusika sidumine vokaaliga tundub ansamblile põnev ning väljakutset pakkuv! Kannelde kõrval kõlab löökriist - cajon.