Särevi teatritoa avatud uste pärastlõuna
Särevi Teatrituba
Särevi teatritoa avatud uste pärastlõuna
Andres Särevi 120. sünniaastapäeva tähistame Särevi teatritoa avatud uste pärastlõunaga.

Ootame kõiki teatrisõpru pühapäeval, 6. veebruaril alates 14.30 Särevi teatritoa (Tina 23 - 13) avatud uste pärastlõunale!

15.30 - 16.30
Dramaturg ja loovkirjutamisõpetaja Mihkel Seeder (VAT teater, Drakadeemia) kõneleb dramaturgitöö väljakutsetest loengus "Dramatiseerimine igavuse peletamiseks"

17.00 - karmoškadega loovad pidutuju  Ülle Kaljuste ja Harriet Toompere

14.30 - 18.30
- tutvumine Anna ja Andres Särevi kortermuuseumiga

Maitsemeelte ergutamiseks kringel, tee ja kalvados.

Sissepääs prii!

Särevi Teatrituba, ainus teatritegelaste muuseum Eestis, oli koduks kahele teatriinimesele Andres ja Anna Särevile.
Andres Särev
(1902-1970) oli näitleja, lavastaja, teatrijuht ja dramatiseerija, kes oma ligi 40 dramatiseeringuga rikastas märgatavalt eesti teatrirepertuaari. Anna Särev (1900-1980) oli Estonia ja Tallinna Töölisteatri näitlejanna.