Jõulupeod
LASTE JÕULUPEOD

  • Jõulumaagia Filmimuuseumis
Jõulumaagia programm Filmimuuseumis viib tutvuma erinevate maagiliste tegelastega. Püüame nad näitusel üles leida ja lahendada nende mõistatusi.
Ehime jõulukuuske, proovime selga filmikostüüme ning muidugi teeme ka filmiklippe! Põnevaid lugusid saab kuulata Illusioonide toas.
Lisaks on võimalik tellida Miku-Manni lasteteatrilt lustakat etendust "Lamba samba"

  • Jõulumaagia Maarjamäe lossis

Peole tulnud lastel ja noortel on võimalus osa saada müstikat täis etendusest, tutvuda Laste Vabariigi elanikega ning meisterdada endile jõuluhõnguline kaunistus. Sinine Lõvi rada aitab näitusel otsimismängu mängida. Lisaks saab iga külaline võimaluse jätta oma jõulusoovi muuseumi „Soovide seinale“.
Lisaks saab tellida Miku-Manni lasteteatri temaatilist, koostöös Ajaloomuuseumiga ning Maarjamäe lossi loost ja müütidest ainest saanut etendust "Muistse mõisa mõistatus".

Jõulupidudele saab kutsuda ka jõuluvana ning tellida toitlustust. Kõiki tegevusi on võimalik kohandada erineva laste arvuga gruppidele.

Huvi korral palume ühendust võtta e.posti teel: tellimus@ajaloomuuseum.eeTÄISKASVANUTE JÕULUPEOD

  • Jõulumaagia Filmimuuseumis
Jõulumaagia ei ole ainult lastele! Filmimuuseumis tegutsevad maagilised tegelased üllatavad ka täiskasvanuid! 
Lahendame mõistatusi, korraldame filmiteemalise viktoriini, meisterdame optilisi illusioone. Loomulikult käib Filmimuuseumis peo juurde filmikostüümide proovimine ning oma filmiklipi tegemine. 
Võimalus tellida catering ning soovi korral külastab teid ka jõuluvana!

Täpsema info saamiseks ning tellimuste tegemiseks palume võtta ühendust e-posti aadressil: tellimus@ajaloomuuseum.ee