Sündmused
Anna Käsitööklubi: lapitehnika
Särevi Teatrituba
Anna Käsitööklubi: lapitehnika
Seekordses Anna Käsitööklubis valmistame näitleja ja käsitöömeistri Anni Kreemi juhendamisel lapitehnikas kollaaže.

Anni Kreem on näitleja, kes on aastaid tegelenud lapitehnikaga. Ta lõpetas lavakooli II lennu, on töötanud Noorsooteatris (Tallinna Linnateatris), Eesti Nukuteatris ja muuseumis teadurina. Ta on korraldanud lapitehnika alaseid näitusi ja avaldanud raamatu „Lapitarkust“. Aastal 2011 pälvis ta Pärandihoidja tiitli rahvakunsti alalhoidmise ja edasiarendamise eest.

Anna Käsitööklubi on õpitubade sari, kus täiskasvanud teatri- ja käsitööhuvilisel on võimalik omandada mõni eluks vajalik, aga seejuures teatraalne oskus. Ühel sügistalvisel hooajal toimub neli õpituba ja juhendajateks on mitmekülgsed teatriinimesed.

Õpituba kestab 2-3 tundi.

Osalustasu 10 eurot.

Registreerimine.Tulemas:

  • Käsitöömärkmiku töötuba – juhendaja Marit Pruul
17. november kell 12.00
Marit Pruul on Eesti Draamateatri jumestuskunstnik, kes samas valmistab oma kaubamärgi Maruul alt ka käsitööesemeid. Tema juhendamisel teeme käsitöömärkmikke, kuhu saab näiteks üles märkida oma teatrimuljeid. Käsitöömärkmik sobib ka ilusaks kingituseks. Maruuli tegemistega saab tutvuda Facebookis.


  • Päeviku kirjutamise õpituba – juhendaja Kaja Kann
8. detsember kell 12.00
Kaja Kann on vabakutseline etenduskunstnik, kelle juhendamisel päeviku kirjutamise õpituba. Kaja räägib ka oma tegemistest Pardimäe lokaalis, käsitööhuvist ja teatrist. Rohkem infot Kaja kohta saab tema kodulehelt.