Sündmused
Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome kontsert
Filmimuuseum
Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome kontsert "Õnne hoidma peab"

Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome kontsert "Õnne hoidma peab" 8. augustil kell 20.00 Maarjamäel Filmimuuseumi kinosaalis. Kitarril Marek Talts.

Ka sellel aastal lähevad koos kontsertrännakule Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome, sest nii palju ilusaid Eestimaa kohti jäi külastamata. Olles küll korduvalt kohtunud erinevates muusikalides, mängides noori armunud paare, ei ole neid kahte lauljat varem ilma peenemate grimmide ja kostüümideta tihti koos laval nähtud. Hanna-Liina ja Koidu suhtlus ja sõprus on vahetu ja lõbus ning kindlasti on paljut, mida koos publikuga meenutada.

Õnne hoidma peab on pühendatud Eesti kustumatule estraadile ning selle tuntuimatele esitajatele läbi aastakümnete. Kõlavad soolod ja duetid, mis kuulsaks lauldud Georg Otsa, Heli Läätse, Uno Loobi, Marju Kuudi, Jaak Joala, Anne Veski ning paljude teiste legendaarsete artistide poolt. Laulud saavad oma näo ja värvi läbi Hanna-Liina heliseva hääle ja Koidu maheda tämbri. Lauljaid saadab üks Eesti rõõmsatujulisemaid ja virtuoossemaid kitarriste Marek Talts.

Kontserdid toimuvad juulis ja augustis ka teistes Eestimaa kaunites paikades. Kogu kava ja piletid on saadaval nii Piletilevis kui Piletimaailmas.

Info 505 9625, www.kontsertkorraldus.ee