Katrin Tegova kuraatorituur näitusel
Filmimuuseum
Katrin Tegova kuraatorituur näitusel "Duubel ÜKS"
25. jaanuaril kell 13.00 teeb Filmimuuseumi püsinäitusel kuraatorituuri stsenarist ja filmirežissöör Katrin Tegova. Juttu tuleb filmi turundamise nippidest, ebaõnnestumistest ja õnnestumistest ning sellest, kuidas jõuda Oscari nominatsioonini.

Kui film saab valmis, siis tuleb seda ka publikule näitama asuda. Kuidas jõuab värske linateos vaatajani? Ilma reklaami ja turundamiseta ei sünni tänapäeval enam midagi. Tanel Toomi "Tõe ja õiguse" näitel näeme selgelt, et Oscari nominatsiooni nimel räägitakse kõikjal meedias vaid sellest, kuidas nüüd tuleb kõvasti turundama hakata, et midagi üldse sünniks. Tuuril räägib Katrin Tegova filmi turundamise nippidest, õnnestumistest ja ebaõnnestumistest. Peatutakse ka filmimuuseumi näituse "Duubel ÜKS" valminud kuuldemängude saamis- ja loomislool.

Katrin Tegova on stsenarist ja filmirežissöör, kelle igapäevatöö on seotud erinevate kultuurinähtuste turundamisega, sealhulgas film, teater, uued raamatud, teatri- ja muusikafestivalid.

Osalemine muuseumipiletitega 8 € / 6 €.