Kuraatorite kuldsari. Krista Sarv: Siis, kui kontsi veel ei olnud
Maarjamäe loss
Kuraatorite kuldsari. Krista Sarv: Siis, kui kontsi veel ei olnud
Laupäeval, 31. augustil kell 13.00 ootame teid Maarjamäe lossi kaminasaali, kus muuseumi teadusdirektor, arheoloog Krista Sarv peab loengu teemal "Siis, kui kontsi veel ei olnud".

Krista Sarv viib külastaja tagasi kesk- ja uusaega aega ja räägib toonasest jalatsimoest ning ka inimestest, kes neid jalatseid kandsid. Sajanditevanuseid jalavarje saab ka oma silmaga näha.

Tallinna vanalinnast leitud peenema proua king keskaja lõpupoolest, kontsaeelsest ajast

Piletid, hinnaga 11/9, on saadaval SIIN!

Muuseumikaardiga sissepääs tasuta. Palume kaart registreerida kassas.

Kuraatorite kuldsarjas saavad kõik muuseumi parimad asjatundjad aasta vältel rääkida oma erialast ja valdkonnast. Tahame pakkuda meie külastajatele võimalust Ajaloomuuseumi 160. ja Teatri- ja Muusikamuuseumi 100. sünnipäeva-aastal võimalust tutvuda nende inimestega, kes meie näitustele ja üritustele põnevat ja inspireerivat sisu loovad.

Järgmised loengud kuraatorite kuldsarjas:
  • 14.09 - Millest räägib Ajaloomuuseumi kunstikogu? - Seidi Raid
  • 5.10 - Lugusid laulupidudest - Veronika Portsmuth