Loovkirjutamise töötuba Berit Kaschaniga näitusel „Unede torn“
Teatri- ja muusikamuuseum
Loovkirjutamise töötuba Berit Kaschaniga näitusel „Unede torn“
Loovkirjutamise töötuba tuleb taas!
16.11.23 kell 18-21

Sel novembrikuu õhtul avastame kirjanduse ja kirjutamise kaudu uneilma ja seda, kuidas uni on seotud loovusega. Mida unenägude kohta on eri aegadel arvatud? Miks on hea pidada unenägude päevikut ja kuidas see meie loovust rikastab? Kuidas hakata unenägusid meeles pidama? Missugune on unenäoline kirjutamine? Teeme läbi loovkirjutamise harjutusi, mis neid teemasid illustreerivad ja mida ka hiljem oma loovuse käivitamiseks kasutada saab.

Töötoas osalemine ei eelda varasemat loovkirjutamise kogemust, vaid on täiesti jõukohane kõigile une- ja kirjutamishuvilistele.

Berit Kaschan on kirjanik, terapeut ja loovkirjutamise juhendaja, kelle jaoks unenäod on olnud olulised teekaaslased nii kaua kui ta iseend mäletab. Ning need on ikka ja jälle leidnud tee ka tema loomingusse.

Kohtade arv on piiratud.