Sündmused
Pühapäevane lastekino: Kapten Saablihammas ja Võluteemant
Filmimuuseum
Pühapäevane lastekino: Kapten Saablihammas ja Võluteemant

Pühapäeval, 22. novembril kell 12.00 vaatame Filmimuuseumi kinosaalis lastefilmi "Kapten Saablihammas ja Võluteemant" (Norra).                        

Režissöörid Rasmus A. Sivertsen, Marit M. Aune

Kuri džungliprints Megan Han ja Kariibi mere piraat kapten Saablihammas ajavad juba ammu võluteemandi jälgi. See ei ole harilik kalliskivi. Täiskuu ajal võib see täita kõige salajasemad soovid, ükskõik milline see soov ka poleks. Džungliprints annaks ära kõik siin maailmas, et vabaneda päikesevalguse kartusest ja lõpuks džunglihämarusest välja pääseda. Kui aga teemandi leiaks mereröövel Saablihammas, kaunistaks ta terve oma lossi kulla ja kalliskividega – maailma kõige ilusam ja targem piraat on ju ometigi seda väärt.

Nende otsingud lähevad haledasti luhta, kui aarde leiab hoopis juhuslikult džunglis luusiv poiss Mark. Džungli valitseja kõrvu, saadab välja suure ahvide väe, et teemant iga hinna eest enda kätte saada. Mark peab võimalikult kiiresti põgenema. Olukord muutub veelgi keerulisemaks, kui ta kannule asub ka vana merehunt, piraat Saablihammas. Markile tulevad appi tema parim sõber, noor piraat Pinky ja väga leidlik ja seiklushimuline tüdruk Suniva. Kes saab esimesena teemandi väge tunda?

Film on dubleeritud eesti keelde. 

Piletid hinnaga - täispilet 6 €
sooduspilet (3-17-aastased, pensionärid) 4 € ja perepilet 12 € - on saadaval enne seansi algust Filmimuuseumi kassas.