Ringkäik näitusel
Teatri- ja muusikamuuseum
Ringkäik näitusel "Unede torn" koos näitleja Kersti Heinlooga
Näitusel “Unede torn” jagavad oma unelugusid 11 näitlejat, nende hulgas Eesti Draamateatri näitleja ja lavastaja Kersti Heinloo. Teisipäeval, 12. detsembril kell 18.00 viib ta meid tuurile enda unenägude maailma.

Räägime sellest, milline on unenägude tähendus Kersti Heinloo jaoks ning kuidas on unenäod tema loomingut inspireerinud. Võtame ühiselt koos aja maha, et kuulata näitusel kõlavaid teatriinimeste unelugusid.

Näitus "Uneversum. Unede torn" otsib unenägude ja loovuse seoseid. Kas loovad inimesed näevad rohkem ja erilisemaid unenägusid? Või vastupidi – on unenäod ise loovuse allikaks? “Unede tornis” kuulete teatriinimeste unejutustusi, mis kummastavad, hirmutavad, panevad muigama ja tekitavad tunde, et maailm on tegelikult suurem, kui see igapäevaselt näib.

Piletid hinnaga 20 eurot, on saadaval SIIN!