Sinise lõvi lõu(n)apoolik: Sinine Lõvi leiutab
Filmimuuseum
Sinise lõvi lõu(n)apoolik: Sinine Lõvi leiutab

Laupäeval, 17. oktoobril ootame lapsi koos vanematega Sinise Lõvi lõu(n)apoolikule kell 11.00 - 13.00 Filmimuuseumisse. Muuseumis saavad pered osa teadusteatri etendusest ning ise põnevat leiutaja ametit proovida.

Sinine Lõvi on kutsunud külla katseid demonstreerima teadusteatri „Kolm Põrsakest“. Veel vaatame Filmimuuseumi illusioonide toas filmi-eelseid pildiliigutajaid ja käed-külge masinaid, millest vanimad leiutati juba 17. sajandil. Ja loomulikult on koos oma perega võimalik ise üks võlumasin valmis teha. Kõigil osalejatel on pärast võimalus veel muuseumis ringi luusida, üles otsida Sinine Lõvi ja tema soojad kaisutused. Õues on mõnus Eesti kaardi kujuline mänguväljak ja palju ruumi kõigile.

Avatud on ka Laste Vabariik Maarjamäe lossis ja Riviera Palais Brasserie Maarjamäe lossis, mis pakub spetsiaalset lastemenüüd.

Osalemine perepiletiga 10 eurot (kaks täiskasvanut ja lapsed).

Muuseumiüritustel kehtib hajutatuse põhimõte ning  kohapeal on olemas desinfitseerimisvahendid.