Laste sünnipäevad
sünnipäevaprogramm
Filmimuuseum
sünnipäevaprogramm "hullus filmis" 13 kuni 18 aastastele noortele

"Hullus filmis" on Filmimuuseumi sünnipäevaprogramm, mis sobib toredaks ajaveetmiseks 13 - 18 aastastele noortele.

Kui soovid seekord oma sünnipäeva pidada põnevas filmimaailma õhkkonnas, siis on programm "Hullus filmis" just õige valik. Pisut pöörase filmimaailma tundmaõppimise puhul saad näiteks teada ja kogeda:
  • kuidas tehti dinosauruste hääled filmile „Jurassic park“;
  • kuidas teha etüüde - näiteks mis saab kooslusest vahukoor ja mikser ning kuidas seda ilma sõnadeta sõpradele näitleja kombel selgeks teha;
  • kuidas mõelda välja fantaasiarohket filmistsenaariumit, näiteks rohelisest triibulisest kassist, kes võtab ette Marsi vallutamise?


Programmi lõpus viime läbi lõbusa viktoriini ning muidugi ootavad võitjaid ka auhinnad. 

Sünnipäevaprogramm kestab 2,5 tundi (1,5 tundi programm + 1 tund sünnipäevalaud ja mänguaeg). Grupi suurus 15 last ja 2 lapsevanemat. 
Sünnipäevaruumis on olemas: suur ja 2 väikest kaussi, 2 suurt taldrikut, 3 kannu, veekeetja, presskann, suur nuga, tordilabidas, käterätikud, lillevaasid.

Sünnipäevaprogrammi hind on 189 eurot (sh käibemaks).Tasumine kohapeal sularahas või pangakaardiga.

NB! Palume kohal olla 15 minutit enne sünnipäeva algust. Autod saab parkida Maarjamäe trepistiku alla Pirita tee äärsesse parklasse.

Palume programmi ette tellida vähemalt 10 päeva enne toimumist.

Sünnipäevaprogrammid toimuvad muuseumi lahtiolekuaegadel.

Programmi tellimiseks palume täita allolev vorm. Kindlasti palume kirja panna lapse nimi, vanus, külaliste arv ja toitlustuse valik.

Email again: