Autor: Eesti Ajaloomuuseum
Eesti Ajaloomuuseum alustas koostööd Eesti Lasterikaste Perede Liiduga

Eesti Ajaloomuuseum ja MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit sõlmisid 16. juulil koostööleppe, mille alusel pakub Ajaloomuuseum lasterikastele peredele soodsamaid muuseumikülastusvõimalusi.

Perekaardi omanikele on tagatud soodsam sissepääs nii Suurgildi hoones, Teatri- ja Muusikamuuseumis, Filmimuuseumis, Maarjamäe lossis kui ka Maarjamäe tallihoones olevatele näitustele. Põnevat vaatamist ja kaasalöömisevõimalust nii suurtele kui väikestele pakuvad kõik meie erinevad näitused.

Soodustused kehtiva Perekaardi omanikele:

Maarjamäe loss, Suurgildi hoone, Filmimuuseum – 12€ Perekaardiga (täiskasvanud ja alla 18-aastased lapsed)

Teatri- ja muusikamuuseum, Maarjamäe tallihoone – 10€ Perekaardiga (täiskasvanud ja alla 18-aastased lapsed).

Maarjamäe keskus  (pilet tagab sissepääsu Maarjamäe lossi, Filmimuuseumisse ja tallihoonesse) – Perekaardiga 20€– täiskasvanud, lapsed ja 18-26- aastased õppivad noored.

Soodustus rakendub isikut tõendavate dokumentide ettenäitamisel Perekaardile märgitud pereliikmetele.