Autor: Eesti Ajaloomuuseum
Septembris alustab lastele mõeldud Filmi- ja teatriklubi
Filmimuuseum ning Teatri- ja Muusikamuuseum ootavad 8-11-aastaseid tüdrukuid ja poisse, kel huvi filmitegemise ja näitlemise vastu, liituma Filmi- ja teatriklubiga.

Ühise tegutsemise käigus leitakse sõpru ja õpitakse eneseväljendamist, suureneb loovus ja laieneb silmaring. Programm on kakskeelne – oodatud on nii eesti kui vene keelt kõnelevad lapsed.

Filmi- ja teatriklubis saavad lapsed tutvuda filmi- ja teatritegemise erinevate etappidega ja need ka ise läbi mängida. Korraldame töötubasid, külastame teatreid ja erinevaid filmide võttepaiku.

Filmi- ja teatriring käib koos kord kuus iga kuu kolmandal kolmapäeval kell 15.30 - 17.00. Klubis osalemise ühe korra tasu on 6 eurot ja gruppi ootame kuni 20 last.

Filmi- ja teatriklubi kava saab näha ja klubisse registreeruda SIIN!