Autor: Eesti Ajaloomuuseum
Tule Ajaloomuuseumisse külastusjuhiks!
TULE AJALOOMUUSEUMISSE KÜLASTUSJUHIKS!

Eesti Ajaloomuuseum otsib meeskonnale täiendust – tule kandideerima külastusjuhiks!

Eesti Ajaloomuuseumi külastusjuhi peamisteks tööülesanneteks on:
• haridusprogrammide ja ekskursioonide läbiviimine
• üksikkülastajate juhendamine
• osalemine ürituste läbiviimisel
• näituste ruumide ja näituste üldise korrashoiu jälgimine ja tagamine
• kassapidaja asendamine.

Nõudmised kandidaadile
Kui sind huvitavad ajalugu ja muuseumimaailm, oled särtsakas ja rõõmsameelne, väga hea suhtleja ning esinemisoskusega, siis tule kandideerima.
Hea külastusjuhi kandidaat on valmis nii valmis õppima kui ka teadmisi jagama. Ta talub hästi pinget ning on abivalmis.
Tal on eesti keele oskus kõrgtasemel, ühe võõrkeele (inglise, soome või vene keele) valdamine suhtlustasandil.

Hea kandidaat tuleb toime nii laste, koolinoorte kui ka täiskasvanutega. Kasuks tuleb varasem teeninduskogemus.

Ettevõte pakub vastutusrikast tööd loomingulises ja ainulaadses keskkonnas, kus saab teha tutvust põnevate museaalide ja ajaloosündmustega. Koolitame ja pakume võimalusi enesetäienduseks. SA Eesti Ajaloomuuseum hõlmab Suurgildi hoonet, Maarjamäe lossi, Filmimuuseumi ja Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi.

Info:

Kandideerimistaotlusi ootame 8. aprillini 2019 koos motivatsioonikirja, eluloo ja palgasooviga teenindusjuhi Ave Tarvase e-posti aadressile ave.tarvas@ajaloomuuseum.ee

Avasta aja lugu!