Autor: Eesti Ajaloomuuseum
Tule Ajaloomuuseumisse külastusjuhiks!

TULE AJALOOMUUSEUMISSE KÜLASTUSJUHIKS!

Kui Sulle meeldib suhelda, inimesi inspireerida ja uusi teadmisi omandada, siis tule kandideerima!

Eesti Ajaloomuuseumi külastusjuhi peamisteks tööülesanneteks on:

• haridusprogrammide ja ekskursioonide läbiviimine
  • üksikkülastajate juhendamine
  • osalemine ürituste läbiviimisel
  • näituste ruumide ja näituste üldise korrashoiu jälgimine ja tagamine
  • kassapidaja asendamine.
Nõudmised kandidaadile:

• Hea külastusjuhi kandidaat on valmis nii valmis õppima kui ka teadmisi jagama. Ta talub hästi pinget ning on abivalmis.
  • Tal on eesti keele oskus kõrgtasemel, ühe võõrkeele (inglise, soome või vene keele) valdamine suhtlustasandil.
  • Hea kandidaat tuleb toime nii laste, koolinoorte kui ka täiskasvanutega. Kasuks tuleb varasem teeninduskogemus.
Ettevõte pakub vastutusrikast tööd loomingulises ja ainulaadses keskkonnas, kus saab teha tutvust põnevate museaalide ja ajaloosündmustega. Koolitame ja pakume võimalusi enesetäienduseks. SA Eesti Ajaloomuuseum hõlmab Suurgildi hoonet, Maarjamäe lossi, Filmimuuseumi ja Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi.

Info:

Kandideerimistaotlusi ootame 29. veebruarini 2020 koos motivatsioonikirja, eluloo ja palgasooviga personalispetsialisti Merle Millendi e-posti aadressile merle.millend@ajaloomuuseum.ee

Avasta aja lugu!